Pokud chcete, aby Vás zpět kontaktoval náš zástupce, napište nám...

Změna domény: Stránka se přesouvá na jinou adresu.

www.bezpecnostnidverepraha.cz

Partnerský projekt LUMAL

Odkazy uvedené na této stránce vedou na stránky zařazené do Projektu LUMAL. Nemusí být proto v přímé souvislosti se stránkami nebo s firmou "Alexej Novotný - ALEX"

Projekt LUMAL

Autoskla-Praha je firma, která zajišťuje nejen výměnu a opravu autoskla, ale i tónování autoskel. Budete-li tedy potřebovat Autoskla Praha, pak jedině Autoskla Praha. Autosklo Praha spolupracuje se všemi pojišťovnami na trhu. Tato firma má pobočku i v Radotíně, kde provádí výměnu autoskla


Na internetu lze najít spoustu zábavy. Mezi nejhledanější patří samozřejmě vtipy o blondýnkách. To lze samozřejmě najít i na blogu o rybách a webech. Mimo jiného tu však najdete i poučení. Pokud je pro vás vaření zábava, nabízí se server s recepty, kde najdete recepty na všechna možná i nemožná jídla.


Nevíte, kam se vydat na víkend? Víkendové pobyty mohou být to pravé.


Na internetu naleznete mnohdy i velmi zajímavé PR články.PR články jsou formou propagace firem i výrobků. Jsou většinou psány jakoby nezávislým pozorovatelem, ale PR články jsou především reklama. To znamená, že PR články jsou psány na zakázku. O skutečně kvalitní PR články je ale nouze. Pokud potřebujete vytvořit skutečně kvalitní PR články, obraťte se na webdesign LUMAL. Zde si můžete ovšem objednat i další služby, jako je tvorba webových stránek (tvorba www).

Další formou internetové prezentace jsou internetové katalogy. Některé jsou výborné, jiné nikoliv. Mezi VIP internetové katalogy patří i internetové katalogy projektu LUMAL. Registrace do těchto katalogů je však placená a tak není úplně pro každého. Nedílnou součástí SEO je i výměna odkazů.


Během roku se jistě naskytně několik příležitostí, kdy chceme někomu darovat netradiční dárek. Sexy prádlo je vhodné například jako dárek k sv. Valentýnu. Pokud byste však chtěli investovat do dárku nějakou korunu navíc, je tu možnost darovat auto. A pokud Váš partner neholduje ani sexy prádlu ani automobilům, můžete mu darovat teplé spodní prádlo.


Nevíte, co je to projekt SEO LUMAL? Optimalizace pro vyhledávače!


V.I.P. SECURITY AGENCY, s.r.o. se řadí mezi ty bezpečnostní agentury, které proslavila právě ostraha objektů. Tato bezpečnostní agentura. Zajišťuje nejen fyzickou ostrahu, ale i recepční služby, převozy paněz a mnoho dalšího. Bezpečnostní agentura V.I.P. SECURITY AGENCY, s.r.o. to je bezpečnost, spolehlivost, jistota.

Spolupracuje také s firmou Servisní Group, s.r.o., která zajišťuje správu nemovitostí, tedy například úklid kanceláří. Ale není to jen úklidová firma.

PPBH je servisní divizí společnosti Servisní Group, s.r.o. Ale neposkytuje jen služby typu Hodinový manžel. Její záběr je mnohem širší.


Pokud potřebujete vylepšit svůj rodinný domek, nebo chatu, postavte si krb. Stavba krbů má však několik drobných úskalí a proto je lepší, svěřit stavbu firmě. Ale nebudete litovat. Krby s udírnou, nebo bez udírny, znamenají vždy spoustu příjemných chvil.


Zvláštní kategorií staveb jsou takzvané dřevostavby. Řadí se mezi ně Srubové domy, srubové stavby, sruby. Dřevostavby jsou hitem posledních let a proto si nechte postavit dřevěný dům postavit. Společnost Koželuha Vám postaví sruby i dřevostavby na klíč.


Účetnictví je nástroj pro sledování a zobrazení stavů, toků a výsledků podnikatelské činnosti v peněžních jednotkách. Je uspořádaným systémem evidence s určitými, vesměs obecně platnými normami a definovanými pravidly. Vedení účetnictví je proto důležitou službou pro firmy i jednotlivce.


Kola z hliníkových slitin (ALU kola) jsou extrémně lehká, stabilní, snadno udržovatelná. Vybírejte z nabídky hliníkových ráfků pro každý typ vozu.


Tašky a Kabelky přes rameno již nejsou doménou pouze žen. Jsou praktickým zavazadlem na věci denní potřeby pro ženy, muže i děti. Jsou jakýmsi naším denním skladem.


Společnost TOMMY STACHI s.r.o. působí na českém trhu krátkodobých finančních půjček již od roku 2004 a jejích služeb využívá již více než 10.000 spokojených klientů. Poskytuje půjčky online od rozmezí od 3 000,- Kč do 50 000,- Kč. Snadné půjčky ihned jsou určeny občanům České republiky s bydlištěm v Praze a Středočeském kraji. Nebankovní půjčky můžete jednoduše vyřídit i online. Poradíme vám, která půjčka je pro vás nejlepší. Potřebujete půjčku opravdu rychle a nemáte dostatečnou bonitu? Máte negativní záznam v registrech dlužníků? Vyzkoušejte půjčky bez registru ihned.

Půjčky bez registru ihned půjčujeme jako neúčelové půjčky a nezkoumáme tak jakým způsobem budete své peníze využívat.


Firma "Alexej Novotný - ALEX" byla založena v roce 1993, specializuje se na zabezpečení bytových a nebytových prostor a má v tomto oboru velkou praxi. Nabízí systémy zabezpečení proti vloupání, bezpečnostní dveře s požární odolností 30 až 60 minut a také komplexní řešení obytného domu nebo firmy systémem hlavního a generálního klíče. Každý požadavek řešíme individuálně, podle potřeb zákazníka.


Firma Plynoservis Jílek byla založena v roce 1990 a je orientována na prodej, dovoz, odvoz, montáže a uvádění do provozu plynových, kombinovaných i elektrických spotřebičů pro domácnost. Mezi její přední produkty patří například i plynové kotle.


PPC reklama. Umíme Vám navrhnout strategii, strukturu i vhodnou metriku úspěšnosti propagace. Správou PPC kampaní od Glanc média výrazně ušetříte čas a vložené prostředky. Máme v tomto oboru dlouhodobé zkušenosti. Průběžně monitorujeme a optimalizujeme PPC kampaně. Pravidelně svým klientům posíláme ucelené reporty, ze kterých se dozvíte naprosto vše o svých reklamních aktivitách na internetu.


Společnost Siegl Petr, s.r.o., známá jako Kontejnery Siegl, se zabývá odpady již od roku 2004. Zajišťuje hlavně odvoz odpadu kontejnery. Odpady Praha - to jsou Kontejnery Siegl. Také prodej písku a štěrku.

Tato společnost rozšířila nabídku svých služeb i o zahradnické práce.


Firma Domeček - odpady s.r.o. byla založena v roce 1995 se zaměřením na oblast nakládání s odpady a dopravu stavebních materiálů.

Poskytuje následující služby:

Odvoz suti a stavebního odpadu je prováděn kontejnery mnoha typů a velikostí.

 
 

Copyright 2008-2012 Bezpečnostní systémy ALEX. Všechna práva vyhrazena. Bezpečnostní dveře
Created by EUNECO.COM