Pokud chcete, aby Vás zpět kontaktoval náš zástupce, napište nám...

Změna domény: Stránka se přesouvá na jinou adresu.

www.bezpecnostnidverepraha.cz

Firemní profil

Vítejte na stránkách společnosti "Alexej Novotný - ALEX" , firma byla založena v roce 1993, specializuje se na zabezpečení bytových a nebytových prostor a má v tomto oboru velkou praxi. Nabízí systémy zabezpečení proti vloupání, bezpečnostní dveře s požární odolností 30 až 60 minut a také komplexní řešení obytného domu nebo firmy systémem hlavního a generálního klíče. Každý požadavek řešíme individuálně, podle potřeb zákazníka.
Od roku 1999 se dle koncesní listiny tato činnost nazývá: "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob."

Kromě neustále rozšiřující se nabídky jsme schopni vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Konzultace na místě montáže zdarma v rámci pražského regionu považujeme za samozřejmé.

Provádíme montáž jak u jednotlivých zákazníků, tak provádíme montáže na větších stavebních subjektech. Montujeme  a servisujeme certifikované bezpečnostní (protipožární, neprůstřelné apod.) dveře včetně různých povrchových úprav, zámků, kování a jiných doplňků.

Dveře až do bezpečnostní třídy 3 je možné zamontovat do stávajících typizovaných zárubní, nebo je montovat včetně originálních zárubní a speciálních rámů atypických rozměrů k danému typu dveří.

Také se zabýváme úpravami a zabezpečováním dveří vč. dvoukřídlých, osazováním různých interiérových i exteriérových dveří vč. prosklených otvorů (přímo ve dveřích, nadsvětlíky apod.)

Vyrábíme a montujeme pevné, otvírací i posuvné mříže různých druhů včetně certifikovaných z nerezavějícího materiálu (TETRA, nůžkové, zámečnické, kovářské).

Dodáváme systém hlavního a generálního klíče, sjednocení klíče na větší počet zámků s řešením priority klíčů podle uživatele.

Zajišťujeme kompletní servis na zámky, zámkové vložky a klíče "MUL-T-LOCK, EVVA, GUARD, FAB"

Kontakty:
mobil: +420 602 221 311
Tel./fax: +420 272 734 898

 
 

Copyright 2008-2012 Bezpečnostní systémy ALEX. Všechna práva vyhrazena. Bezpečnostní dveře
Created by EUNECO.COM

500 Internal Server Error

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at j.prachar@aivision.cz to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at www.ai-lista.cz Port 80