Pokud chcete, aby Vás zpět kontaktoval náš zástupce, napište nám...

Změna domény: Stránka se přesouvá na jinou adresu.

www.bezpecnostnidverepraha.cz

Elektronické bezpečnostní systémy (i protipožární)

Zabýváme se dodávkou a montáží zabezpečovacích systémů (hlavně firmy Jablotron) kamerových systémů, domácích telefonů, přístupové systémy, počítačové sítě, rozvody televizního signálu do  bytů domů a jiných objektů.  Dále garážová vrata včetně pohonů, vjezdové brány včetně pohonů. Atd.

Růst majetkové trestné činnosti sebou přináší stále vyšší nároky na ochranu majetku. Systémy elektronického zabezpečení slouží k tomu aby vždy spolehlivě a včas odhalili pachatele a rychle předali zprávu o narušení střeženého prostoru.

Naše firma se specializuje na elektronické zabezpečení rodinných domků, bytů, garáží, chat, chalup a jiných objektů. Zabezpečovací zařízení také reaguje na vzniklý požár, únik plynu, tísňový signál od uživatele, pokus o sabotáž atd. Podle nastalé situace varuje místně, předává hlasovou poplachovou zprávu na pevný telefon nebo mobilní telefon. Může také vyslat textovou zprávu na Pager a nebo SMS zprávu na mobilní telefon. Majitel objektu tak má nepřetržitý přehled o stavu objektu aniž by musel platit poplatky za strežení objektu. Montáž se provádí pomocí bezdrátového zabezpečovacího systému kdy zásahy do interiéru jsou minimální. Všechna čidla s ústřednou komunikuji bezdrátové kde je zajištěna maximální ochrana komunikace použitím technologie plovoucího digitálního kódování. Široký sortiment snímačů, ovladačů a výstupních modulů umožňuje nejen sestavení optimálního zabezpečovacího systému, ale i propojení s prvky domácí automatizace. Zařízení také umí komunikovat s pultem centrální ochrany hlídací agentury nebo policie.

Systém splňuje požadavky odpovídající zabezpečení stupně č.2 dle ČSN EN 50131.

Dále ještě nabízíme možnost dálkového ovládání různých spotřebičů pomocí mobilního telefonu. Např. zapnutí vytápění před příjezdem na chalupu atd. 

 

 
 

Copyright 2008-2012 Bezpečnostní systémy ALEX. Všechna práva vyhrazena. Bezpečnostní dveře
Created by EUNECO.COM