Bezpečnostní dveře a systémy ALEX


Pokud chcete, aby Vás zpět kontaktoval náš zástupce, napište nám...

Změna domény: Stránka se přesouvá na jinou adresu.

www.bezpecnostnidverepraha.cz

Naše nabídka

Bezpečnostní dveře

Nabízíme zabezpečení pro stávající dveře (včetně dvoukřídlých) nebo nové bezpečnostní dveře SHERLOCK, BEDEX, NAPAKO (bezpečnostní třída 1-4) do stávající či nové zárubně.

Bezpečnostní systémy

Dodáváme bezpečnostní systémy, bezpečnostní zámky, ochranu oken bezpečnostní fólií nebo mříží. EZS - elektronické a kamerové zabezpečovací systémy, systémy hlavního a generálního klíče.

Naše nabídka

Aktuality

Archiv aktualit

Montujeme bezpečnostní dveře předních značek

Nabízíme systémy zabezpečení proti vloupání, bezpečnostní dveře s požární odolností 30 až 60 minut a také komplexní řešení obytného domu nebo firmy systémem hlavního a generálního klíče. Každý požadavek řešíme individuálně, podle potřeb zákazníka. Od roku 1999 se dle koncesní listiny tato činnost nazývá: "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob."

Kromě neustále rozšiřující se nabídky jsme schopni vyhovět individuálním požadavkům zákazníka. Konzultace na místě montáže zdarma v rámci pražského regionu považujeme za samozřejmé.

Provádíme montáž jak u jednotlivých zákazníků, tak provádíme montáže na větších stavebních subjektech. Montujeme a servisujeme certifikované bezpečnostní (protipožární, neprůstřelné apod.) dveře včetně různých povrchových úprav, zámků, kování a jiných doplňků.

Co nabízíme?

Dveře až do bezpečnostní třídy 3 je možné zamontovat do stávajících typizovaných zárubní, nebo je montovat včetně originálních zárubní a speciálních rámů atypických rozměrů k danému typu dveří.

 

Copyright 2008 ALEX - zabezpečovací systémy. Všechna práva vyhrazena.
Created by EUNECO.COM